O nás

Naše firma provádí a zaměřuje se převážně na jakkékoliv střechy, stříšky a přístřešky. Dále je činnost orientována zejména na rekonstrukci střech a věží kostelů a na výstavbou rodinných domů na klíč. Máme již spousty spokojených zákazníků a proto se k nám pokaždé vracejí, když se jedn o střechy, markízy, pergoly a terasy. To vše umíme se 100% kvalitou.


Hledáte kvalitní, lety a zákazníky prověřenou a certifikovanou stavební firmu? Potřebujete - opravit střechu, zateplit střechu případně udělat novou střechu nebo zateplení fasády? Stavební práce kvalitně, za dobrou cenu a se zárukou?


Pak jste na správném místě. Specializujeme se již mnoho let na střechy, zateplení fasád a další stavební práce. Rekonstrukce střechy nebo střechy na klíč, zateplení střechy a hydroizolace střechy. Oprava střechy a to včech typů. Střechy rovné nebo sedlové střechy.

 

Rádi Vám nabídneme naše služby z oboru stavebnictví, přípravy staveb a odborných technických dozorů.

Pokud jste se rozhodli vyhledat tyto stránky, předpokládáme, že máte v úmyslu pustit se do stavebního projektu ať se jedná třeba jen o oplocení pozemku, rekonstrukci či přímo výstavbu nového rodinného domu.


Tyto činnosti jsou většinou spojeny s nemalými finančními výdaji, které je vždy nutné dobře uvážit.

Dnes na trhu působí nepřeberné množství větších či menších stavebních společností nabízejících téměř veškeré služby, jež jsou potřeba pro zhotovení stavebního díla a právě proto je správný výběr stavebníka tím nejdůležitějším rozhodnutím, jímž svůj projekt budete začínat.

Díky naší činnosti odborných technických dozorů se setkáváme s nepřeberným množství více či méně závažných pochybení, jejichž fotografie a popisy naleznete na naší stránce. Není to proto, abychom ukázali na chyby druhých a tvářili se, že sami jsme neomylní, to bohužel nejsme, ale proto, aby každý návštěvník těchto stránek měl možnost shlédnout a dovědět se něco o tom, čeho je třeba se při výstavbě, rekonstrukci či opravě vyvarovat.


Zadejte nám Vaši zakázku a my věříme, že budete spokojeni tak jako mnoho jiných před Vámi. Kontaktujte nás o zaměření Vaší zakázky. Vypracujeme Vám i rozpočet a také projektovou dokumentaci.