Naše služby

 

Naše firma se převážně specializuje na střechy, pokládku střešních krytin i rekonstrukce a opravy střech. Dle přání zadavatele pokládáme na střechy všechny druhy střešních, vyrábíme a montujeme veškeré klempířské prvky. Součástí našich služeb jsou tesařské práce, pokrývačské a zednické omítačské práce.Zaměstnáváme spolehlivé a zručné řemeslníky, používáme kvalitní a osvědčené materiály i postupy, zaručujeme dobře odvedenou práci. Rádi a ochotně vám ještě před potvrzením spolupráce zdarma poradíme, jaký typ střešní krytiny zvolit a jak při stavbě či rekonstrukci střechy postupovat. Provádíme také montáž střešních oken.

 

    - pokrývačské práce - pokládka nových i tradičních střešních krytin od různých výrobců. Opravy a rekonstrukce šikmých střech. Zateplování střech, nátěry střech aj. Velmi dlouhá životnost všech námi realizovaných střech.

 


    - klempířské práce - provádíme oplechování fasád a střech, lemování komínů apod. Výroba a montáž veškerých klempířských prvků z různých materiálů. Možnost zhotovení ozdobných klempířských prvků. Součástí našich klempířských prací je demontáž staré střešní krytiny včetně odvozu na skládku.

 


    - tesařské práce - při stavbě nových střech i při opravách střech stávajících potřebujeme zkušené tesaře. Stavíme nové krovy, pokládáme dřevěné šindele nebo tesařské práce využíváme při bednění a latování střech.

 

             

 

 V případě konzulace či bližších informacích o cenách a materiálu nás kdykoliv kontaktujte.